21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   ECZACI KART HAKKINDA
Avantajlı bir kimlik kartı özelliği de taşıyacak olan ECZACI KART’ ı halen kendilerine ulaşmayan meslektaşlarımız, devamı-»
   SECALİP SR 250 MG MİKROPELLET İÇEREN KAPSÜL ÜRETİM
Birliğimize Abbott Laboratuarları İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi tarafından iletilen 29.11.2016 tarihli yazı ile, Ruhsatına sahip oldukları “Secalip SR 250 mg Mikropellet İçeren Kapsül” isimli ürünün, devamı-»
   İŞKUR DESTEKLERİ İLE İLGİLİ TOPLANTI HAKKINDA
13 Aralık 2016 Salı günü Saat: 14.00 da Odamız Konferans Salonunda İşkur İl Müdürü Emrah KELEŞ ve İşkur Danışmanlarının katılımı İle eczane çalışanları için faydalanılabilecek destekler hakkında bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır, devamı-»
   GEÇİCİ KORUMA ALTINDAKİ YABANCILARA AİT REÇETELERİ
Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 05.12.2016 tarihinde (bugün) yapılan duyurusunda; Yönetim Kurulunun 31.03.2016 tarih ve 2016/135 sayılı Kararı, Bakanlık Makamının 22.04.2016 tarihli ve 165 sayılı Onayı ile geçici koruma altındaki yabancıların reçete inceleme işlemlerini, devamı-»
   VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
Ecz. Hatice YÜZBAŞIGİL’ in (Konya/AKINBEY Ecz.) Kayınpederi vefat etmiştir. Cenaze Namazı 04.12.2016 Pazar Günü (Yarın) Öğle Namazına müteakip (Mürşit Pınar Camii’nde kılınıp) Musalla Mezarlığına Defnedilecektir, devamı-»
   3. ULUSAL REÇETE DIŞI FARMASÖTİK ÜRÜNLER VE MEDİKA
Farmasötik Ürünler Ve Medikal Malzemeler Kongresi' nin üçüncüsü 28 Nisan - 1 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara Eczacı Odası ve Trabzon Eczacı Odası işbirliği ile Kıbrıs'ta gerçekleştirilecektir. devamı-»
   ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ 56. KURULU
Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin 56. kuruluş yılı olması itibarıyla Üniversitesinin 56. Kuruluş Yılı kutlanacaktır. Buna bağlı olarak 16 Aralık 2016 tarihinde Ankara Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi, devamı-»
   S.B. MÜSTEŞARI SAYIN PROF. DR. EYÜP GÜMÜŞ’ E KAMU
01 Aralık 2016 tarihinde Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Sayın Prof. Dr. Eyüp Gümüş’e ziyaret gerçekleştirilerek kamu eczacılarının sorunları iletildi. Toplantıya Odamız Kamuda Çalışan ve Eczanesi Olmayan Eczacılar Komisyonu Başkanı Uzm. Ecz. Ersin GÜNER katıldı, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Beyhekim Yazır Toki 31 Nolu Sağlık Ocağı Karşısı Kiralık Eczane
• Eczanede Çalıştılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
• Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
• Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
Tüm İlanlar