20 Ocak 2015
KAMU ECZACILARI KONGRESİ
6-7 Mart 2015 tarihlerinde, "Kamuda Görünmeyen Bilgi ve Emek; Eczacı" teması ile Bilkent Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Kamu Eczacıları Kongresi hakkında detaylı bilgi www.kamueczacilarikongresi.com sitesinde
Güncel Haberler
   ENDİKASYON BELİRTEREK SATIŞ YAPAN FİRMALARA UYGULA
Birliğimiz tarafından Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'na gönderilen 03.04.2014 tarihli ve 1568 sayılı yazımız ile Gano Excel ve Herbalife isimli firmalar tarafından hazırlanan tanıtım broşürlerinde devamı-»
   EĞİTİM PROGRAMI HAKKINDA
23.01.2015 CUMA GÜNÜ ODAMIZ UZM. ECZ. HARUN KIZILAY KONFERANS SALONUNDA TANSİYON TAKİP VE MESLEK HAKKI KOMİSYONU EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENMİŞTİR. devamı-»
   FOX TV YE CEVABIMIZDIR BASIN AÇIKLAMASI
22.01.2015 de Fox TV Ana Haber Bültenin’ de Fatih PORTAKAL’ın “Kötü Niyetli Eczacılar” başlıklı haberinin içeriğini ve söylemlerini kınıyoruz.Doğru ve tarafsız habercilik bu değildir. devamı-»
   FOX TV’NİN “KÖTÜ NİYETLİ ECZACILAR” HABERİ SİSTEML
Değerli Basın Mensupları, 22 Ocak 2015 Perşembe akşamı FOX TV ekranlarında, “Kötü Niyetli Eczacılar” başlığıyla yayınlanan haberden de anlaşılacağı üzere, son yıllarda haber bulamayınca eczacılarla ilgili yalan yanlış ve iftiralara dayalı haber yapma alışkanlığı bir salgın gibi yayılmaya başladı. Dün akşam bir örneğini daha gördük, izledik. devamı-»
   NÖBET HAKKINDA...(ÖNEMLİDİR)
25 Ocak 2015 Pazar günü, Eski Garaj - Mevlana Hastanesi Grubunda nöbet tutacak olan Konya/ULUŞAN Eczanesinin telefon bilgilerinin matbaa kaynaklı bir hata yüzünden sehven yanlış basılmıştır. 320 02 19 telefon numarası olup, vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için eczanelerimize gönderilen nöbet listesine, devamı-»
   TİYATRO OYUNLARI HK.
Şehrimizde Şubat ayında düzenlenecek olan gösteriler için odamız adına bilet rezervasyonu yapılmıştır. devamı-»
    2015/1 SAYILI GENELGE HAKKINDA (KONTROLE TABİ İLA
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından Kontrole Tabi İlaçlar hakkında 2015/1 sayılı Genelge yayınlamış olup devamı-»
   MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!!!
ODAMIZ TARAFINDAN BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ OLARAK KONYA’DA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN OKULLARIN BİR TANESİNDE KÜTÜPHANE OLUŞTURULMASINA KARAR VERİLMİŞTİR. devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT