17 Mart 2015
BASIN AÇIKLAMASI
2005 Yılında başlayan sağlıkta dönüşüm reformunda sağlık hizmetlerinin en önemli kısmını üstlenen 24500 eczacımız, tereddütsüz halkın sağlığı için bütün hizmetleri, her türlü zorluğa göğüs gererek devam ettirmektedir.
Güncel Haberler
   2014 YILI ECZANE SATIŞ HASILATLARININ GİRİŞİ HAKKI
Bilindiği üzere Birliğimiz ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında imzalanan Sosyal Güvenlik Kurumu Kapsamındaki Kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine İlişkin Protokol 7.1. maddesi “Kurumla eczane arasında bu protokol esaslarına göre sonraki her yılın Nisan ayında sözleşme yenilenecektir. devamı-»
   VİEKİRAX VE EXVİERA ADLI ÜRÜNLERİN TEB TAKİPLİ İLA
Bilindiği üzere Türk Eczacıları Birliği tarafından belirli ürünlerin hastalara erişim sürecini desteklemek amacıyla tasarlanan TEB Takipli İlaç Sipariş Sistemi 22.09.2014 tarihi itibariyle Birliğimiz tarafından meslektaşlarımızın kullanımına sunulmuştu.Bu çerçevede Abbive Tıbbi İlaçlar San. Tic. Ltd. Şti firmasının ruhsatına sahip olduğu; devamı-»
   2015 YILI ŞUBAT AYI ECZANE KAN ÜRÜNÜ İLE ECZANE KA
Sosyal Güvenlik Kurumu Muhasebe Daire Başkanlığı ile yapılan görüşme sonucunda alınan bilgi;2015 yılı Şubat ayı eczane kan ürünü ile eczane ve optik katılım payı ödemelerinin 31.03.2015Salı günü eczacılarımızın hesabında olacak şekilde planlamasının yapıldığı yönündedir. devamı-»
   MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!!! GÜNLÜDÜR.
01.02.2012 tarihinde TEB İle SGK Başkanlığı arasında imzalanmış olan Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamındaki kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine İlişkin Protokol 30.06.2015 tarihinde sona erecektir. devamı-»
   UZMAN PANELİ TOPLANTISI YAPILDI
Türk Eczacıları Birliği ülkemizde sürekli mesleki gelişim ve hizmet sunumunda kaliteyi merkeze alan yeni bir eczacılık hizmet modeli üzerine bir proje başlatmıştır.0-31 Ocak 2015 tarihlerinde ilgili paydaşların katılımı ile gerçekleşen Smart Eczane Inovatif Çalıştayının ardından gelinen aşamada, devamı-»
   NİSAN - MAYIS - HAZİRAN AYLARININ NÖBETLERİ HAKKIN
Nöbet Komisyonumuz tarafından Nisan – Mayıs – Haziran 2015 aylarına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, nöbetlerimiz bir önceki komisyonda olduğu gibi yine 3 aylık olarak hazırlanmıştır, ancak eczanelerimize sadece Nisan ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Sonraki aylara ait nöbet listeleri eskiden olduğu gibi ay sonlarında eczanel devamı-»
   PRİM BORCU KESİNTİLERİ HAKKINDA
Bilindiği üzere Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 4/b’li (Bağ-Kur) Sigortalıların prime esas kazançlarının yükseltilmesi ve Sosyal Güvenlik Kurumunun geriye dönük incelemelerinin neticesiyle yanlarında çalıştırdıkları işçilerden daha düşük beyanda bulunan Bağ-Kur sigortalılarının primleri, devamı-»
   HİZMET SÜRESİ HAKKINDA
Birliğimize Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından iletilen 18.02.2015 tarih ve 658877 sayılı yazı ile, İstanbul Sağlık Müdürlüğü'nün yazıları ile Eczacılar ve Eczaneler Hakkında, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
Tüm İlanlar