07 Ağustos 2014
FARMMED 2014
Ulusal Reçete Dışı Farmasotik Ürünler ve Medikal Malzemeler Kongresi 13-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Girne - Kıbrıs'ta yapılacaktır.
Güncel Haberler
   RİVOTRİL SUİSTİMALİ HAKKINDA
İl Sağlık Müdürlüğü'nün 19.08.2014 tarihli Murat ALTINTAŞ isimli şahsın Rivotril suistimali konulu yazısı eklidir devamı-»
   KONTROLE TABİ İLAÇ İMHASI HAKKINDA
Konya İl Sağlık Müdürlüğü'nün 19.08.2014 tarihli "Kontrole tabi ilaç imhası" konulu yazısı eklidir devamı-»
   NÖBET HK. (ÖNEMLİDİR)
26 Ağustos 2014 tarihinde Zafer - Anıt - Aydoğdu Grubunda nöbeti olan Konya / AYDOĞDU Eczanesi nöbetini kapanması sebebiyle tutamayacaktır. 28 Ağustos 2014 tarihinde İstanbul Caddesi Grubunda nöbeti olan Konya / YANAL Eczanesi nöbetini mazereti sebebiyle tutamayacaktır. devamı-»
   23.08.2014 TARİHLİ VE 29097 SAYILI RESMİ GAZETE’DE
T.C Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından 23.08.2014 tarihli ve 29097 sayılı Resmi Gazete’de Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayınlanmıştır. devamı-»
   SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN KANSER İLACI SATIYORLAR
İnternet üzerinden yapılan ilaç satışlarının sakıncalarına yönelik halkımızı uyaran açıklamalar yapan Türk Eczacıları Birliği olarak, sosyal medya üzerinden kanser ilacı satmaya çalışan umut tacirleri olduğunun tespit edilmesiyle birlikte yeniden harekete geçtik ve gerekli cezai işlemin yapılabilmesi adına TİTCK’ya durumu bildirdik. devamı-»
   BASIN AÇIKLAMASI "GAZZE İÇİN İLAÇ VE BEBEK MAMASI"
Biz eczacılar, acımasızca öldürülen, ateş altında hayatta kalmaya çalışan Gazzeliler için başlattığımız yardım kampanyamız çerçevesinde toplanan acil ilaçlar ve bebek mamalarının ilk partisini Kızılay aracılığıyla bölgeye gönderiyoruz. devamı-»
   2014 TEMMUZ AYI ECZANE KAN ÜRÜNÜ İLE ECZANE VE OPT
Sosyal Güvenlik Kurumu Muhasebe Daire Başkanlığı ile yapılan görüşme sonucunda alınan bilgi; devamı-»
   PİYASADA BULUNMAYAN İLAÇLAR HAKKINDA
Bilindiği üzere Birliğimiz ile T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Akılcı İlaç Kullanımı İlaç Tedarik Yönetimi ve Tanıtım Dairesi arasında yapılan görüşmeler neticesinde, devamı-»
TÜM HABERLER
ARŞİV
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT