21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   PROF. DR. OSMAN ÖZDEMİR ODAMIZI ZİYARET ETTİ.
22 Eylül 2016 tarihinde Sandoz İlaç tarafından düzenlenecek olan "Eczacılık ve İlaç" konulu toplantı için Konya da bulunan Prof. Dr. Osman ÖZDEMİR Odamızı ziyaret etti, devamı-»
   KATLEDİLEN MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN DESTEK VE DAYANIŞ
24 Haziran 2016 günü Ankara Tıp Fakültesi Hastanesi' nde katledilen dört meslektaşımız için başlatılmış olan destek ve dayanışma kampanyası hakkındaki, devamı-»
   AZİTRO ORAL SÜSPANSİYON HAZIRLAMAK İÇİN KURU TOZ 3
"Deva Holding A.Ş." nin ruhsatına sahip olduğu "Azitro Oral Süspansiyon Hazırlamak İçin Kuru Toz 30 ml" adlı ürünlerin ambalajı içerisinde 15 ml'lik ambalaj boyutuna ait Kullanma Talimatlarının yer aldığı tespit edildiği, devamı-»
   SERTİFİKALI TEMEL İLKYARDIM EĞİTİMİ HAKKINDA
Odamız ve Konya İl Sağlık Müdürlüğü 112 Eğitim Birimi işbirliği ile yeterli katılımcı olması durumunda eczacılarımız için SERTİFİKALI TEMEL İLK YARDIM EĞİTİMİ düzenlenecektir, devamı-»
   NÖBET HAKKINDA!!! (ÖNEMLİDİR)
21 Eylül 2016 tarihinde Eski Garaj - Mevlana Hastanesi grubunda nöbeti olan Konya/YASEMİN Eczanesi, eczanenin kapanmasından dolayı nöbetini tutamayacaktır, devamı-»
   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNUNDA YAPILAN DEĞİŞİKL
Bilindiği üzere İş Güvenliği mevzuatı gereği 1 TEMMUZ 2016 tarihinden itibaren tüm işverenlerin bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) ile anlaşma imzalayarak iş güvenliği uzmanı hizmeti alması ya da İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi sonrası alınacak, devamı-»
   NÖBET HAKKINDA!!! (ÖNEMLİDİR)
Odamız üyelerinden Konya / Bosna Fatih Eczanesi sahip ve mes’ul müdürü Ecz. Fatih Selim KARA’ nın vefat etmesinden dolayı, 19 Eylül 2016 tarihinde Sancak Bosna grubunda yer alan nöbetini tutamayacaktır, devamı-»
   KURBAN BAYRAMI TEBRİĞİ HAKKINDA
Birlik ve beraberlik duyguları ile yaşanan, tüm toplumun kardeşlik ve dayanışma duygularını güçlendiren, umudun ve barışın her düzeyde pekiştiği günlerdir, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Eczanede Çalıştılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 59 Nolu Sağlık Ocağında Karşısında Devir Eczane
• Eczanem de Çalıştırılmak Üzere Deneyimli Deneyimsiz Eleman Aranıyor
• Eczanede Çalıştılmak Üzere Bayan Eleman Aranıyor
• Meram Eğitim Araştırma Hastanesi Poliklinik Girişi Yanı Devir Eczane
Tüm İlanlar