18 Kasım 2014
SUT KOMİSYON ÇALIŞMALARI
Sosyal Güvenlik Kurumunun ilaç ödeme şartlarını inceleyerek bunları eczacılara aktarmak, bu ödeme şartları sebebiyle günlük hayatta eczacıların ve vatandaşın yaşadığı sorunları tespit ederek bunların kuruma aktarılmasını ve çözülm
Güncel Haberler
   (HABER TEKRARIDIR) İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
ACELE VE GÜNLÜDÜR!!! Odamız tarafından daha önce duyurusu yapılan eğitim programı için başvuru tarihini kaçıran eczane çalışanlarının başvurularını web sayfamızda bulunan formu doldurarak ücreti ile birlikte 24.11.2014 pazartesi günü saat 12.00'ye kadar odamıza acilen ulaştırmaları önemle duyurulur, eğitim programı bir daha tekrarlanmayacak olup bi devamı-»
   YURTDIŞI İLAÇ REÇETELERİNDE ECZANELERİN HİZMET BED
Bilindiği üzere Türk Eczacıları Birliği Yurtdışından İlaç Temini Biriminden temin edilmekte olunan ilaçlar için artık eczanelerin hasta başvuruları için alternatif birer irtibat noktası olduğu, devamı-»
   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ PROGRAMI
Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin ilk ayağı olan 4 saatlik Genel Konular başlıklı ‘Uzaktan Eğitim’ bölgemiz için başlatılmıştır. Portala son giriş tarihi 15.12.2014 olarak belirlenmiştir. Bütün katılımcıların bu tarihe kadar portala girip eğitimlerini tamamlamaları zorunludur. Eğitimlerini tamamlamayan katılımcılar yüz yüze eğitimlere gir devamı-»
   NÖBET HAKKINDA (ÖNEMLİDİR)
20 Kasım 2014 tarihinde Cumhuriyet – Yazır – Beyhekim Hastanesi Grubunda nöbeti olan Konya / IHLAMUR Eczanesi nöbetini mazereti sebebiyle tutamayacaktır. devamı-»
   MEDULA KESİNTİLERİ HAKKINDA
Medula Eczane Provizyon sisteminde yaşanan sorunlar hakkında Sosyal Güvenlik Kurumu yetkilileri ile yapılan görüşmeler devam etmekte olup, sistemin kısa süre içinde açılacağı bilgisi alınmıştır. devamı-»
   ECZACILAR VE ECZANELER HAKKINDA KANUN İLE BAZI KAN
Bilindiği üzere Eczacılıkta Uzmanlık ile İlgili Düzenlemeler TBMM'nin 6 Kasım 2014 tarihli oturumunda görüşülerek kabul edilmişti.14.11.2014 Tarihli ve 29175 Sayılı Resmi Gazete’de Eczacılar Ve Eczaneler Hakkında Kanun İle Bazı Kanun Ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun yayınlanmıştır. devamı-»
   KAMUDA ÇALIŞAN VE ECZANESİ OLMAYAN ECZACILAR KOMİS
Kamuda Çalışan ve Eczanesi Olmayan Eczacılar Komisyonu dördüncü toplantısını 12.11.2014 tarihinde 10:00-15:30 saatleri arasında Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz. Bülent Varel başkanlığında Ankara’da gerçekleştirdi. devamı-»
   MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!!!
2015 Yılında NÖBET TUTMAK İSTEMEYEN eczacılarımızın 15.11.2014 Cumartesi mesai bitimine kadar nöbet tutmak istemediğini belirtir dilekçelerini odamıza ulaştırmaları gerekmektedir. devamı-»
TÜM HABERLER
ARŞİV
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT