07 Ağustos 2014
FARMMED 2014
Ulusal Reçete Dışı Farmasotik Ürünler ve Medikal Malzemeler Kongresi 13-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Girne - Kıbrıs'ta yapılacaktır.
Güncel Haberler
   NÖBET HAKKINDA (ÖNEMLİDİR)
Eczanelerimize gönderilmiş olan nöbet listelerinde 02 Ekim 2014 Perşembe ve 03 Ekim 2013 Cuma Akıncılar Özalkent Aydınlık grubunda matbaa kaynaklı sehven hatalı basım yapılmıştır. devamı-»
   BASIN AÇIKLAMASI
1Ekim 2014 tarihinden itibaren SGK Sağlık Uygulama Tebliğinde (SUT)yaptığı değişiklik ile İlaçta Taban Fiyat Uygulamasını hayata geçirecek. devamı-»
   EKİM - KASIM AYLARININ NÖBETLERİ
Nöbet Komisyonumuz tarafından Ekim - Kasım - Aralık 2014 aylarına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, nöbetlerimiz bir önceki komisyonda olduğu gibi yine 3 aylık olarak hazırlanmıştır, ancak eczanelerimize sadece Ekim ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. devamı-»
   IRAK'LI TÜRKMENLERE YARDIM KAMPANYASI
5.Bölge Konya Eczacı Odası, Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü, AFAD ve Konya Tabib odası işbirliği ile yapılan Irak'lı Türkmenlere yardım kampanyası kapsamında toplanan ilaçların tasnifi odamız tarafından yapılmış ve tasnif edilen ilaçlar Irak'lı Türkmenlere ulaştırılmak üzere AFAD'a teslim edilmiştir. devamı-»
   NÖBET HK...
28 Eylül 2014 tarihinde İstanbul Caddesi grubunda nöbeti olan Konya / YANAL Eczanesi sağlık sorunları sebebiyle nöbetini tutamayacaktır. devamı-»
   SURİYELİ SIĞINMACI REÇETELERİ KARŞILANIRKEN DİKKAT
Konya Valiliği İl Afet Müdürlüğü yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde Suriyeli sığınmacı reçetelerinin karşılanması ile ilgili değişikliklere gidilmiş olup,Yabancı Tanıtma Belgesi ve Kayıt Randevu Belgesi olmayan Suriyeli vatandaşların reçete bedelleri Konya İl Afet Müdürlüğü tarafından ödemesi yapılmayacaktır. devamı-»
   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ HK.
Bilindiği gibi 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun 4. maddesine göre eczacılarımızın risk analizi yapması gereklidir. devamı-»
   25 EYLÜL DÜNYA ECZACILIK GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN
Tüm dünyada eczacıların ortak olarak yaşadığı sorunlara, ama onun da ötesinde gelişen mesleki pratiklere dikkat çekmek, eczacıların gelecek vizyonlarını ortaklaştırmak için düzenlenen Dünya Eczacılık Günü, bu yıl Türkiye’de 12. Türkiye Eczacılık Kongresi ile kutlanıyor. devamı-»
TÜM HABERLER
ARŞİV
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT