21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU O
23 Nisan 1920 Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluş gününü Mustafa Kemal Atatürk bir bayram olarak kabul ederek, çocuklara gösterdiği değeri ve önemi bir kez daha göstermiştir. devamı-»
   BONZAİ VE MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMİ HAKKINDA
Bilindiği üzere daha önce Bonzai ve madde bağımlılığı konusunda okullarda verilecek olan eğitim için gönüllü olacak eczacılarımızın talepleri toplanmış ve Ankara’daki eğitime katılan eczacılarımız tarafından verilecek olan eğitici eczacı eğitimlerinin yapılacağı, devamı-»
   MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI ve ADALET BAKANLIĞI (CEZAE
2015 Yılı Milli Savunma Bakanlığı (Asker Alma Bölge Başkanlığı, 3.Anajet Üs Komutanlığı, Hava Savunma Okulu) ve 2015 Yılı Adalet Bakanlığı Sözleşmeleri Odamıza Gelmiştir. Sözleşme son teslim tarihi 30 Nisan 2015 Perşembe günü olup, devamı-»
   ALZHEIMER KONFERANSI HAKKINDA
Karatay Belediyesi ve Türkiye Alzheımer Derneği Konya Şubesi ile ortaklaşa düzenlenen ALZHEIMER KONFERANSI Prof. Dr. Işın Baral KULAKSIZOĞLU ve Prof. Dr. Figen GÜNEY’ in katılımlarıyla 25 Nisan 2015 Cumartesi günü saat:13.00’ Aziziye Kültür Merkezinde düzenlenecektir. Bilgilerinize sunulur. devamı-»
   BASIN AÇIKLAMASI
Değerli Basın Mensupları Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir ve etmeye de devam etmektedir. devamı-»
   21.04.2015 TARİH VE 29333 SAYILI RESMİ GAZETE'DE S
T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından 21.04.2015 tarih ve 29333 sayılı Resmi Gazete'de Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ yayımlanmıştır. devamı-»
   www.dogalzane.com İSİMLİ WEB SİTESİ VE DOGALZANE İ
Konya İl Sağlık müdürlüğünden 16 Nisan 2015 tarih ve 2329 sayılı Odamız evrak kayıtlarına giren Doğalzane adlı işyerine başvurumuza istinaden konrollar yapılarak gerekli uyarılarda bulunulmuş olup, devamı-»
   ADALET BAKANLIĞI PROTOKOLÜ KAPSAMINDA KARŞILANAN R
Birliğimiz tarafından Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'ne gönderilen yazıda İl Cezaevi Müdürlüklerinin hekimleri tarafından tutuklu ve hükümlü kişilerin raporu olmadığı halde SGK'nın rapor olmadan ödemediği ilaçlar ve şeker ölçüm çubuklarının reçete edildiği; devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Devren Satılık Eczane
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay Eleman Aranıyor.
Tüm İlanlar