21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   MAHKEME HAKSIZ CEZAYA DUR DEDİ
Defalarca yapılan görüşmelere rağmen itirazlarımızı dikkate almayan ve kendilerinin eczaneleri denetleme yetkisine sahip olduklarını iddia eden Tarım İl Müdürlüğü'nün haksız cezasını mahkeme iptal etti.Konya Tarım İl Müdürlüğü'nün odamız üyesi bir eczanede yapmış olduğu denetleme, devamı-»
   YENİ ŞAFAK GAZETESİNE SUÇ DUYURUSU
Yeni Şafak Gazetesine Suç Duyurusu 20.07.2015 tarihli Yeni Şafak gazetesinde yayımlanan habere ilişkin olarak gazeteye ve haber yazarına odamız tarafından suç duyurusunda bulunulmuştur. devamı-»
   2015 AĞUSTOS AYI NÖBETLERİ HAKKINDA
Nöbet Komisyonumuz tarafından AĞUSTOS 2015 ayına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, eczanelerimize sadece Ağustos ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Bilgilerinize sunar, nöbet listelerinin eczanelerimizin görünür yerlerine yapıştırılmasını önemle rica ederiz. devamı-»
   KAYIP HEMOFİLİ KARNESİ HK…
Konya İl Sağlık Müdürlüğünden gelen 20.07.2015 tarih ve 2606 sayılı evrak numarası ile kayıtlarımıza giren Kayıp Hemofili Karnesi ile ilgili yazısı ekte yer almakta olup, devamı-»
   SAHTE REÇETE HK...
Konya İl Sağlık Müdürlüğünden gelen 20.07.2015 tarih ve 2607 sayılı evrak numarası ile Oda kayıtlarımıza giren Konya İl Sağlık Müdürlüğünün 14.07.2015 tarih ve 012360 sayılı sahte reçete ile ilgili yazılar ekte yer almakta olup, devamı-»
   VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
ECZ. ABDULLAH ÇAĞIRGAN’ IN (YENİ DEVA ECZ.) BABASI, ECZ. BAHADIR ÇAĞIRGAN (KONYA/DEVA ECZ.) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE NAMAZI 20.07.2015 PAZARTESİ GÜNÜ (BUGÜN) İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP, devamı-»
   YURTDIŞINDAN İLAÇ TEMİNİ YETKİSİ VERİLEN TEDARİKÇİ
Bilindiği gibi, Türkiye’de ruhsatlı olmayan; ülkemizde ruhsatlı olduğu halde çeşitli nedenlerle yeterli miktarlarda ithalatı veya üretimi yapılmayan ilaçlar 1996 yılından beri, Sağlık Bakanlığı ile Birliğimiz arasında imzalanan protokol çerçevesinde, devamı-»
   2015 YILI CEZAEVİ SÖZLEŞME NÜSHALARI VE İLAÇ ALIML
2015 Yılı Adalet Bakanlığı Konya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Eczanede kalacak ve ilk fatura ekinde kuruma verilecek nüshaları imzalanıp odamıza gelmiştir. devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
» Sağlık Ocağı Karşısında Eczane İçin Kiralık Dükkân
» Meram Eğitim Araştırma Hastanesi Yanında Devir Eczane
» Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
» Devren Eczane ( Anamur )
» Eczane de Kullanılmak Üzere Çelik ve Camlı Dolaplar, Bankolar Satılıktır.
Tüm İlanlar