LİDERLİK ve TAKIM YÖNETİMİ KONULU EĞİTİM SEMİNERİ HAKKINDA

date05 Şubat 2019 categoryKEO

Meslektaşlarımızın dikkatine!

09 Şubat 2019 Cumartesi günü Odamız ve TEB Eczacılık Akademisi işbirliği ile Doç. Dr. Buket AKSU ’nun katılımlarıyla “Liderlik Ve Takım Yönetimi”, konulu bir eğitim semineri düzenlenecektir.

Program detayı aşağıda yer almakta olup eğitim planlamasının aksamadan yapılabilmesi için katılım sağlamak isteyen meslektaşlarımızın 01 Şubat 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Odamızı arayarak isimlerini yazdırmaları önemle rica olunur.

 Eğitim Programı  / 09.02.2019 Cumartesi 

Birinci Bölüm  09.30 – 12.00
Öğle Arası        12.00 – 12.30
İkinci Bölüm    12.30 – 15.30
Eğitim Ücreti   50,00 TL
 

DOÇ. DR. BUKET AKSU KİMDİR?
Buket Aksu, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Analitik Kimya üzerine Lisans Üstü yapmış olup, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Ana Bilim Dalı ve Bradford Üniversitesi – İngiltere’de tez konusu kalite tasarımı olan (Quality by Design/QbD) Doktora eğitimini tamamlamıştır. Sosyal Bilimlerde de Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır.

1982 yılında başladığı İlaç Sanayii’nde İlaç Ruhsatlandırma, İhracat, Pazarlama Bölümlerinde görev yapmış olup halen Santa Farma İlaç Sanayii’nde danışman olarak görevine devam etmektedir. Asıl kadrosu, Altınbaş Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak sürmektedir.

Türk Eczacılar Birliği Eğitmeni de olan Dr.Aksu aynı zamanda kıdemli uzman olarak Blanchard International Group Türkiye Temsilciliğinde eğitmenlik görevini sürdürmekte, eğitimcinin eğitimi, liderlik, sunum teknikleri, takım performansı, iletişim, koçluk eğitimlerini vermektedir.

Uluslararası ve Ulusal düzeyde, Kalite Yönetimi ve Tasarımı, Proses Analitik Teknolojisi, İlaç Ruhsatlandırma konularında 150’nin üzerinde seminere katılmış, davetli konuşmacı olarak 150’den fazla konferans vermiş, çeşitli toplantılarda ve üniversitelerde panelist olarak yer almıştır. Ayrıca uzman olduğu Kalite Tasarımı konusunda Uluslararası kitap bölümü ve makaleleri mevcuttur.
6 yıl EUFEPS (Uluslararası Eczacılık Bilimleri Federasyonu)’de görev yapan AKSU, halen Uluslararası görevlerinden EDQM ve ISPE PAT/QbD gruplarında Yönetim Kurulu üyeliklerine, Ulusal görevlerinden de TÜFTAD (Türk Farmasötik Teknoloji Araştırmacıları Derneği), ISPE (Uluslararası Farmasötik Mühendislik Derneği) ve ILARUD (İlaç Araştırmacıları ve Uygulayıcıları Derneği) Yönetim Kurulu üyeliklerine devam etmektedir. Aksu ayrıca birçok Ulusal ve Uluslararası derneğin üyesidir.