ÖZEL FİZİKON TIP MERKEZİ İLE SAĞLIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Meslektaşlarımızın Dikkatine!

Odamız ve Özel Fizikon Tıp Merkezi arasında gerçekleşen görüşmeler neticesinde 21.03.2022 tarihinde Odamız ve Özel Fizikon Tıp Merkezi arasında "Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi" imzalanmıştır.

İmzalanan protokole göre; Özel Fizikon Tıp Merkezi ile Odamız üyeleri; birinci derece yakınları, oda personelimiz; eş ve çocukları, eczane teknisyenlerimiz; eş ve çocukları, Eczacılık Fakültesi öğrencilerini kapsayan indirim anlaşması yapılmıştır.

Eczacılarımızın bilgileri Odamız tarafından hastane bilgi işlemine liste halinde ulaştırılacaktır. Eczacılarımız yahut birinci derece yakınları hastaneye gittiklerinde sadece T.C. Kimlik Numaralarını belirtecekler, hastane tarafından sistemde kontrolü yapılan eczacı yahut birinci derece yakını indirimli işlem alacaktır.

Eczane teknisyenlerimiz için ise aşağıda yer alan dilekçe örneği muayeneye gitmeden önce eczane teknisyenlerimiz için eczacılarımız tarafından doldurulacak, eczane teknisyenlerimiz hastaneye gittiklerinde bu form ile işlemlerini başlatabileceklerdir.

Protokol metni ve form örneği aşağıda yer almakta olup, bilgilerinize sunulur.

Özel Fizikon Tıp Merkezi Sağlık Hizmetleri sözleşmesi için tıklayınız