TEB YARDIMLAŞMA SANDIĞI KREDİ FAİZ ORANLARI GÜNCELLENDİ

date08 Mayıs 2024 categoryTEB

Ekonomik koşullar ve Sandık kaynaklarının kullanımı dikkate alınarak, meslektaşlarımıza kullandırılan kredi faiz oranları revize edilmiş olup, kredi desteğimiz tekrar sağlanmıştır. T. İş Bankası tarafından kullandırılacak olan kredilerin kredi kullandırım aylık faiz oranı % 4,70; Sosyal Yardım Kredisinde tüm vadelerde ise %4,75 faiz oranı ve sigortalı olarak güncellenmiştir.

Talep edilen kredilerde; SGK ödemesini Türkiye İş Bankası aracılığıyla alan meslektaşlarımızdan Kullandırılan kredinin binde 2,5'u kredi tahsis ücreti, SGK ödemesini başka bankalardan alan meslektaşlarımıza ise kredi tahsis ücretine ek olarak binde 7,5 kredi kullandırım ücreti alınacaktır.

Talep edilen krediler, Türkiye İş Bankası aracılığıyla kullandırılacaktır. Bankaya iletilen kredi kullandırım talimatının süresi, 1 ay olup; 1 ay içinde kullanılmayan krediler değerlendirilmeyecektir.

Kredi ödeme tablosuna göre kredi ödeme gününe bağlı olarak küçük değişiklikler olabilir. Kredi talebinde bulunan üyelerimizin kendilerine ve kefillerine ait aşağıda bildirilen evrakları bankaya ulaştırmaları halinde kredilerinin tahsis süreci hızlanacaktır.

08.05.2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere kredi limit, vade ve faiz oranlarını içeren tablomuz ektedir. 

Yardımlaşma Sandığı Kredi Kullandırım Tablosu için tıklayınız.