21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
    İTS’ YE CİRO BİLGİLERİNİN GİRİLMESİ HAKKINDA
Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik’in 16. maddesi “… Serbest eczanelere ait ciro bilgileri eczane mesul müdürü eczacı tarafından İlaç Takip Sistemi üzerinden her yıl Nisan ayında beyan edilir. Ciro bilgilerini beyan etmeyen eczacıların, devamı-»
   30.04.2016 TARİHLİ SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİNDE DEĞİ
30.04.2016 tarih, 29699 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ” ile yapılan değişikliklerin yürürlükte bulunan SUT ile hazırlanan karşılaştırmalı, devamı-»
   30.04.2016 TARİH, 29699 SAYILI RESMİ GAZETEDE SAĞL
30.04.2016 tarih, 29699 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan “Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ” ile, devamı-»
   MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI SÖZLEŞME SÜRELERİ HAKKINDA
Birliğimiz İle Milli Savunma Bakanlığı arasında 19.04.2013 tarihinde imzalanmış olan Sağlık Giderleri Milli savunma Bakanlığı Tarafından Karşılanan Kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine, devamı-»
   TÜRKİYE İŞ BANKASI SÖZLEŞME YENİLEME SÜRELERİNİN U
Bilindiği üzere, Birliğimiz ile Türkiye İş Bankası A.Ş. arasında imzalanan Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Türk Eczacıları Birliği Arasında Banka Sağlık Yardımlarından Yararlanan Hak Sahiplerinin, devamı-»
   NÖBET HAKKINDA!!! (ÖNEMLİDİR)
01 Mayıs 2016 tarihinde Cumhuriyet - Yazır - Beyhekim grubunda nöbeti olan, Konya/AKINBEY Eczanesi, mazeretinden dolayı nöbetini tutamayacaktır, devamı-»
   2016 MAYIS AYI NÖBETLERİ HAKKINDA
Nöbet Komisyonumuz tarafından 2016 MAYIS ayına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, eczanelerimize sadece Mayıs ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Bilgilerinize sunar, nöbet listelerinin, devamı-»
   14 MAYIS ECZACILIK HAFTASI PROGRAMI HAKKINDA
14 Mayıs Eczacılık Haftası Etkinlik Programımız aşağıda yer almaktadır. devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bayan Eleman Aranıyor
• 38 Nolu Sağlık Ocağı Bitişiğinde Kiralık Dükkan
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 44 Nolu Sağlık Ocağı Karşısında Kiralık
• Şato Form da Satılık Devir Eczane
Tüm İlanlar