21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   BONZAİ VE MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMİ HAKKINDA
Bilindiği üzere daha önce Bonzai ve madde bağımlılığı konusunda okullarda verilecek olan eğitim için gönüllü olacak eczacılarımızın talepleri toplanmış ve Ankara’daki eğitime katılan eczacılarımız tarafından verilecek olan eğitici eczacı eğitimlerinin yapılacağı, devamı-»
   DR. PORTAKAL SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ SAĞLIK HİZMETL
Odamız ve Dr. Portakal Sağlıklı Yaşam Merkezi arasında gerçekleşen görüşmeler neticesinde 29.04.2015 tarihinde Odamız ve Dr. Portakal Sağlıklı Yaşam Merkezi arasında "Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi" imzalanmıştır. devamı-»
   VAKA ÖRNEKLERİ HAKKINDA
Değerli meslektaşlarımız Astım ve KOAH konusunda hazırladığımız proje kapsamında vaka örneklerine ihtiyacımız var. Bu kapsamda eczanelerimizde karşılaştığımız ve özellikle fazla sayıda hastalığa haiz olan kişilerin hastalık durumlarını odamızla paylaşmanız önem arz etmektedir. devamı-»
   PROTOKOL GÖRÜŞMELERİ BUGÜN BAŞLADI
TEB SGK Protokolü Komisyonu’nun SGK ile ilk görüşmesi bugün başladı. Komisyon, SGK ile protokolün ekonomik kısımlarının öncelikli olarak görüşülmesi gerektiğini ve eczane ekonomilerindeki olumsuz durumun bir an önce iyileştirilmesi konusundaki taleplerini Kurum’a iletti. devamı-»
   2015 MAYIS AYI NÖBETLERİ HAKKINDA
Nöbet Komisyonumuz tarafından MAYIS 2015 ayına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, eczanelerimize sadece Mayıs ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Bilgilerinize sunar, nöbet listelerinin eczanelerimizin görünür yerlerine yapıştırılmasını önemle rica ederiz. devamı-»
   İSPANYA FUARINA KATILAN MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİ
Mart ayı içerisinde KOSGEB destekli düzenlenen fuara katılım sağlayan meslektaşlarımızın dikkatine! Fuara katılım sonrası Odamız tarafından hazırlanan Yurt Dışı İş Gezisi Sonuç raporumuz KOSGEB tarafından onaylanmıştır. devamı-»
   2015 YILI MART AYI ECZANE KAN ÜRÜNÜ İLE ECZANE KAT
Sosyal Güvenlik Kurumu Muhasebe Daire Başkanlığı ile yapılan görüşme sonucunda alınan bilgi; 2015 yılı Mart ayı eczane kan ürünü ile eczane ve optik katılım payı ödemelerinin 30.04.2015 Perşembe günü eczacılarımızın hesabında olacak şekilde, devamı-»
   23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU O
23 Nisan 1920 Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluş gününü Mustafa Kemal Atatürk bir bayram olarak kabul ederek, çocuklara gösterdiği değeri ve önemi bir kez daha göstermiştir. devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay Eleman Aranıyor.
» Tıbbi İngilizce Dersi Verilir.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
Tüm İlanlar