21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   2016 MAYIS AYI HASTANE İLAÇ MALZEME AVANSI, ECZANE
Sosyal Güvenlik Kurumu Muhasebe Dairesi Başkanlığı'ndan alınan bilgi;2016 Mayıs ayı Hastane ilaç malzeme avansı, eczane kan ürünü ile eczane ve optik katılım payı, devamı-»
   YASTAYIZ, İSYANDAYIZ!
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi bölümü eczanesinde meydana gelen dört meslektaşımızın hayatını kaybetmiş olduğu elim olayı kınıyor yaşamını yitiren meslektaşlarımıza Allah' tan rahmet: kederli ailelerine, yakınlarına ve tüm camiamıza başsağlığı diliyoruz. devamı-»
   REÇETE TEVZİ SİSTEMİNDE YAPILACAK OLAN ÇALIŞMA HAK
Reçete Tevzi Sisteminde yapılacak olan güncellemeler nedeni ile 25.06.2016 Cumartesi ve 26.06.2016 Pazar günü Reçete Tevzi Sistemi planlı olarak kapatılacaktır, devamı-»
   KINIYORUZ!!!
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi bölümü eczanesinde meydana gelen dört meslektaşımızın hayatını kaybetmiş olduğu elim olayı kınıyor yaşamını yitiren meslektaşlarımıza Allah' tan rahmet, devamı-»
   SGK TARAFINDAN YAYIMLANAN SUT DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA
Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından “Sağlık Uygulama Tebliği Hakkında” konulu duyuru yayımlanmış olup, duyuruda;18.06.2016 tarih, 29746 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan “Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde, devamı-»
   SGK’ NA TESLİM EDİLECEK OLAN MEDİKAL MALZEME FATUR
Sosyal Güvenlik Kurumuna teslim edilecek olan medikal malzeme ödeme belgelerinin faturalarında barkod numaraları ve SUT Kodlarının kesinlikle bulunması gerekmektedir. Hasta alt bezi faturalarında, devamı-»
   GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI DÜZENLENDİ
Odamız tarafından düzenlenen geleneksel İftar Yemeği programı 18.06.2016 Cumartesi günü düzenlendi. Odamız Ahmet Keleşoğlu Sosyal Tesislerinde verilen iftar yemeğine, devamı-»
   18.06.2016 TARİHLİ SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİNDEKİ DE
18.06.2016 tarih, 29746 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ” ile yapılan değişikliklerin yürürlükte bulunan SUT ile hazırlanan karşılaştırmalı tablosuna aşağıdaki linkten ulaşılabilmektedir, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• 34 Nolu ASM Yanında Devir Eczane
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 44 Nolu Sağlık Ocağı Karşısında Kiralık Dükkan
• 38 Nolu Sağlık Ocağı Bitişiğinde Kiralık Dükkan
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
Tüm İlanlar