Pencereyi Kapat

28 Ekim 2016
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Cumhuriyetimizin ilanının 93. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurulmasını ve gelişmesini sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm devlet büyüklerimizi ve şehitlerimizi
Güncel Haberler
   29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Cumhuriyetimizin ilanının 93. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurulmasını ve gelişmesini sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm devlet büyüklerimizi ve şehitlerimizi, devamı-»
   TÜRK TELEKOM ÇALIŞMASI HAKKINDA DUYURU
Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü tarafından “Türk Telekom Çalışması” konulu bir duyuru yayınlamış olup, devamı-»
   NÖBET HAKKINDA!!! (ÖNEMLİDİR)
31 Ekim 2016 tarihinde Eski Garaj – Mevlana Hastanesi grubunda nöbeti olan Konya/HUZUR Eczanesi kapanması sebebiyle nöbetini tutamayacaktır, devamı-»
   SAYIN VALİMİZ YAKUP CANBOLAT BEY ODAMIZI ZİYARET E
Konya Valisi Sayın Yakup CANBOLAT 27 Ekim 2016 Perşembe günü Odamıza nezaket ziyaretinde bulunmuştur, devamı-»
   SMART ECZANE PROJESİ EĞİTİMİ “ASTIM KOAH” KONU BAŞ
Odamız Uzm. Ecz. Harun KIZILAY Konferans Salonunda “Smart Eczane Projesi” Eğitiminin İkincisi 26 Ekim 2016 Çarşamba günü “Astım/KOAH” konu başlığı adı altında tamamlandı, devamı-»
   ÖZEL KONYA HOSPITAL HASTANESİ SAĞLIK HİZMETLERİ SÖ
Odamız ve Özel Konya Hospıtal Hastanesi arasında gerçekleşen görüşmeler neticesinde 26.06.2016 tarihinde Odamız ve Özel Konya Hospıtal Hastanesi arasında "Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi" imzalanmıştır, devamı-»
   SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNUN MANUEL REÇETELERDE BAŞHE
Bilindiği üzere 01.10.2016 tarihinden itibaren, Sağlık Uygulama Tebliğinde belirtilen istisnalar hariç olmak üzere sadece “Güvenli Elektronik İmza” ile e-reçete düzenlenmesi; devamı-»
    ÖNEMLİ HATIRLATMA!!! YATAN HASTA VE GÜNÜBİRLİK TE
Yatarak tedavilerde (yatan hasta ve günübirlik tedavi) kullanılacak olan ve Kurumla sözleşmeli/protokollü sağlık kurum ve kuruluşları tarafından temin edilemeyen ilaçlar için düzenlenecek reçetelerde, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Eczanede Çalıştılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 31 Nolu Sağlık Ocağı Karşısı Kiralık Eczane
• 11 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Karşısı Devir Eczane
• 38 Nolu Sağlık Ocağı Bitişiğinde Kiralık Dükkan
• Eczanede Çalıştılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
Tüm İlanlar