21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   KAMU ECZACILARI KOMİSYONU KAHVALTISI HK!!!
Kamu Eczacıları Komisyonunun bir organizasyonu olarak Kamuda görev yapan eczacılarımız ile kahvaltıda bir araya gelindi, devamı-»
   İLAÇ GERİ ÇEKME İŞLEMİ HK...
Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun 27.05.2016 tarihli duyurularında “AstraZeneca İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti.”nin ruhsatına sahip olduğu “Tensinor Tablet 100 mg” adlı ürünün, devamı-»
   26-27 MAYIS 2016 TARİHLERİNDE SERTİFİKALI TEMEL İL
Odamız ve Konya İl Sağlık Müdürlüğü 112 Eğitim Birimi iş birliği ile düzenlenen Sertifikalı Temel İlk Yardım Eğitim Programımız 26-27 Mayıs 2016 tarihlerinde Odamız toplantı salonunda düzenlenmiştir, devamı-»
   KAYIP YEŞİL REÇETE HK…
Konya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Odamıza gönderilen 25 Mayıs 2016 tarih 1071 sayı ile Odamız evrak kayıtlarına giren Şırnak Valiliği Sağlık Müdürlüğünün, devamı-»
   2016 HAZİRAN AYI NÖBETLERİ HAKKINDA
Nöbet Komisyonumuz tarafından 2016 HAZİRAN ayına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, eczanelerimize sadece Haziran ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Bilgilerinize sunar, devamı-»
   AİLE SAĞLIĞI MERKEZLERİ TARAFINDAN ÇIKARILAN MANUE
Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğüne Aile Sağlığı Merkezleri tarafından çıkarılan manuel raporların geçerli olup olmadığı, bahse konu raporların ilaç karşılamaya uygun olup, devamı-»
   TEBEOS 6.8.3.3 VERSİYON GÜNCELLEMESİ HAKKINDA
TEBEOS Kullanan Meslektaşlarımız, sizlerden gelen öneriler doğrultusunda geliştirdiğimiz TEBEOS' un 6.8.3.3 versiyonu yayınlanmıştır. Versiyon içindeki geliştirme raporunu TEBEOS içinden “Güncelle” butonu vasıtasıyla indirebilirsiniz, devamı-»
   LOCOİD MERHEM, LOCOİD LİPOKREM, LOCOİD KREM İSİMLİ
Santa Farma İlaç Sanayii A.Ş. tarafından Birliğimize iletilen ve ekte yer alan yazılarında şirketin imal ruhsatına sahip olduğu “Locoid Merhem”, “Locoid Lipokrem”, “Locoid Krem” adlı ürünlerin isimlerinin, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 44 Nolu Sağlık Ocağı Karşısında Kiralık Dükkan
• 38 Nolu Sağlık Ocağı Bitişiğinde Kiralık Dükkan
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 44 Nolu Sağlık Ocağı Karşısında Kiralık
Tüm İlanlar