21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   ADRENALİN GALEN 1MG/ML AMPUL” ADLI ÜRÜNÜN 0574001
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından bir duyuru yayınlamış olup, duyuruda; “Adrenalin Galen 1mg/ml Ampul” adlı ürünün ruhsat sahibi olan Galen İlaç San. ve Tic. A.Ş. tarafından Kurumumuza yapılan bildirim ve Kurumumuz ilgili bilimsel komisyonunca yapılan, devamı-»
   MEDULADAN REÇETE TEVZİ'YE OTOMATİK REÇETE AKTARIM
Birliğimize, eczacı odalarımızdan ve eczacılarımızdan gelen talepler doğrultusunda “Meduladan Reçete Tevzi’ye Otomatik Reçete Aktarım Uygulaması” hazırlanmış ve kullanıma açılmıştır.Bu uygulama ile, C grubu reçetelerinin Eczane Otomasyon Yazılımları vasıtasıyla Meduladan otomatik, devamı-»
   CELCELUTİYE 1. AŞAMA EĞİTİM SEMİNERİ
30 – 31 Mayıs 2015 (Cumartesi - Pazar günleri) tarihlerinde 09.30 - 18.00 saatleri arasında Odamız toplantı salonunda Kubilay AKTAŞ' ın katılımıyla CELCELUTİYE 1. AŞAMA Eğitim Semineri düzenlenecektir. Eğitim bedeli 600,00-TL olan Seminere katılım sağlamak isteyen meslektaşlarımız, devamı-»
   2015 HAZİRAN AYI NÖBETLERİ HAKKINDA
Nöbet Komisyonumuz tarafından HAZİRAN 2015 ayına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, eczanelerimize sadece Haziran ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Bilgilerinize sunar, nöbet listelerinin eczanelerimizin görünür yerlerine yapıştırılmasını önemle rica ederiz. devamı-»
   ECZACI KART HAKKINDA
Eczacı Bilgi Sistemine kayıtlı üyelerimize “ECZACI KART” verilmesi ile ilgili olarak Türk Eczacıları Birliğinden Odamıza bir yazı gönderilmiş olup, avantajlı bir kimlik kartı özelliği de taşıyacak olan “ECZACI KART” ta ve 2015 Yılı Konya Eczacı Odası Eczacı Rehberinde kullanılmak, devamı-»
   HAVA SAVUNMA OKULU 2015 YILI SIRALARI HK…(İKİNCİ Y
Hava Savunma Okulu er-baş reçete sıralarına katılmak isteyen eczanelerin, aşağıda yer alan belgeleri tamamlayarak 05 Haziran 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar odamıza teslim etmeleri gerekmektedir. devamı-»
   3. ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI SIRALARI HK... (İKİNCİ Y
3. Ana Jet Üs Komutanlığı er-erbaş reçete sıralarına katılmak isteyen eczanelerin, aşağıda yer alan belgeleri tamamlayarak en geç 12 Haziran 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar Odamıza teslim etmeleri gerekmektedir. devamı-»
   39. DÖNEM V. BAŞKANLAR DANIŞMA KURULU SONUÇ BİLDİR
Türk Eczacıları Birliği 39. Dönem V. Başkanlar Danışma Toplantısı, Sosyal Güvenlik Kurumu Kapsamındaki Kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine İlişkin Protokol ile ilgili değerlendirme yapmak üzere TEB Merkez Heyeti, Denetleme Kurulu ve 54 Eczacı Odamızın, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
» Devren Eczane ( Anamur )
» Eczane de Kullanılmak Üzere Çelik ve Camlı Dolaplar, Bankolar Satılıktır.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
Tüm İlanlar