20 Mayıs 2014
HALKLA BULUŞMA ETKİNLİĞİ
14 Mayıs Eczacılık Haftası münasebetiyle Odamız 10 Mayıs 2014 tarihinde Kent Plaza ve Real Alışveriş Merkezlerinde 10:00 - 22:00 saatleri arasında Eczacılarımız halkımızın merak ettiği soruları yanıtlarken vatandaşlarımıza "Eczane
Güncel Haberler
   E-LOGONUN KULLANIMI HAKKINDA
Nöbetçi eczane ararken yanılmalara neden olabileceği sebebi ile nöbetçi olmayan eczanelerin ışıklı tabelalarının yakmalarının yasaklanması yönünde Kurumunuza talepler ulaştığı bildirilmiş olup, konunun Birliğimizce değerlendirilmesi istenmektedir. devamı-»
   GAZZE İÇİN YARDIM KAMPANYASI!
Yıllardır ateş hattında yaşayan Filistinliler, günlerdir hem karadan hem havadan hem de denizden saldırıya uğruyor, acımasızca öldürülüyorlar. Bu ateş altında ayakta kalmaya çalışan Gazze’de salgın hastalıklar ve açlıktan ölümler yaşanıyor, insanlar içecek su için bile bir yardım eli bekliyor. devamı-»
    NEO-PENOTRAN FORTE L OVÜL ADLI ÜRÜNÜN 14019 NUMAR
Birliğimize Embil İlaç Sanayi Ltd. Şti.’den gelen 22.07.2014 tarihli yazı ile İlgili Firmanın ruhsatına sahip olduğu "Neo-Penotran Forte L Ovül adlı ürünün 14019 (İmal Tarihi: 02.2014 Son Kullanma Tarihi: 02.2016) numaralı partisine; devamı-»
   25.07.2014 TARİH VE 29071 SAYILI RESMİ GAZETE'DE S
T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından 25.07.2014 tarih ve 29071 sayılı Resmi Gazete'de Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ yayımlanmıştır.Bu Tebliğin; devamı-»
   AĞUSTOS AYI NÖBETLERİ HK.
Nöbet Komisyonumuz tarafından Temmuz - Ağustos - Eylül 2014 aylarına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, nöbetlerimiz bir önceki komisyonda olduğu gibi yine 3 aylık olarak hazırlanmıştır, ancak eczanelerimize sadece Ağustos ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. devamı-»
   NÖBET HAKKINDA...
01 Ağustos 2014 tarihinde Eski Garaj – Mevlana Hastanesi grubunda nöbeti olan Konya/PAPATYA Eczanesi kapanması sebebiyle nöbetini tutamayacaktır. devamı-»
   BASIN AÇIKLAMASI: ECZACILARIN VE ECZANE ÇALIŞANLAR
Değerli Basın Mensupları, Dün akşam saatlerinde Osmaniye Eczacı Odası Başkanımız Ecz. Zeki Özgen, eczanesinde ne yazık ki fiziksel bir saldırıya maruz kalmıştır. Bu çirkin saldırının, “muvazaa şüphesi bulunan ve hakkında incelemeler sürdürülen bir eczacı” tarafından devamı-»
   2014/6 SAYILI GENELGE HAKKINDA
T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından yayımlanan 2014/6 sayılı Genelge ile,2013/2 sayılı Genelge ile Rituksimab etken maddeli ilaçların kanser tanısı dışındaki tüm kullanımlarında, devamı-»
TÜM HABERLER
ARŞİV
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT