21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   REKLAM DURDURMA CEZASI HK
Bilindiği üzere 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname'nin 27 nci maddesinin ikinci fıkrasının (b) bendinin "Sağlık Beyanı ile satışa sunulacak ürünlerin sağlık beyanlarını inceleyerek, devam�-»
   2015 EYLÜL AYI NÖBETLERİ HAKKINDA
Nöbet Komisyonumuz tarafından EYLÜL 2015 ayına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, eczanelerimize sadece Eylül ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Bilgilerinize sunar, nöbet listelerinin eczanelerimizin görünür yerlerine yapıştırılmasını önemle rica ederiz. devam�-»
   2015 YILI SGK İLAÇ ALIM PROTOKOLÜ BİLGİLENDİRME TO
Odamız toplantı salonunda TEB Genel Sekreteri Dr. Ecz. Harun KIZILAY'ın katılımlarıyla 2015 yılı SGK İlaç alım protokolü görüşmeleri ve güncel konuların değerlendirilmesinin yapıldığı bir toplantı düzenlenmiştir. devam�-»
   2015 YILI SGK İLAÇ ALIM PROTOKOLÜ BİLGİLENDİRME TO
Meslektaşlarımızın Dikkatine!!!Önemlidir!!!26 Ağustos 2015 Çarşamba günü saat:14.00'da Odamız Konferans Salonu'nda Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Dr. Ecz. Harun KIZILAY'ın devam�-»
   2015 YILI 3. DÖNEM İLK DEFA VE YENİDEN AÇIKTAN ATA
T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 2015 Yılı 3.Dönem İlk Defa ve Yeniden Açıktan Atama Kurası (Eczacı Ve Diş Tabipleri İle Emekli Olan Tabip Ve Uzman Tabipler Dahil) gerçekleştirilecek olup,; devam�-»
   TEBİLAÇ PROGRAMI HAKKINDA
Eczacılarımıza ilaç hakkındaki her türlü bilgiyi sunabilen bir yardımcı kaynak olması amacıyla tasarlanan TEB İLAÇ Programı, Birliğimizin resmi web sayfası www.teb.org.tr üzerinden yayınlanmıştır. devam�-»
   2015 YILI SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI HA
2015 Yılı Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı; devam�-»
   2015 AĞUSTOS AYI NÖBETLERİ HAKKINDA
Nöbet Komisyonumuz tarafından AĞUSTOS 2015 ayına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, eczanelerimize sadece Ağustos ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Bilgilerinize sunar, nöbet listelerinin eczanelerimizin görünür yerlerine yapıştırılmasını önemle rica ederiz. devam�-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklam�
G�ncel �lanlar
� ELEMAN ARANIYOR
� Sağlık Ocağı Karşısında Eczane İçin Kiralık Dükkân
� Meram Eğitim Araştırma Hastanesi Yanında Devir Eczane
� Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
� Devren Eczane ( Anamur )
T�m �lanlar