21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   ÖZEL KONYAGÖZ HASTANESİ SAĞLIK HİZMETLERİ SÖZLEŞME
Odamız ve Özel Konyagöz Hastanesi arasında gerçekleşen görüşmeler neticesinde 31.05.2015 tarihinde Odamız ve Özel Konyagöz Hastanesi arasında "Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi" imzalanmıştır, devamı-»
   PRAG – VİYANA GEZİSİ HAKKINDA
Eczacılarımıza özel olarak Sufi Turizm tarafından hazırlanan PRAG – VİYANA Gezisine ilişkin detaylar yazımız ekinde yer almaktadır. Gezi Programında mesleki içerik olmayıp KOSGEB desteği yoktur, devamı-»
   RAMAZAN AYINDA İFTAR YEMEĞİ VERMEK İSTEYEN MESLEKT
Ramazan ayı içerisinde 100 kişi üzerinde katılımla iftar yemeği vermek isteyen meslektaşlarımızın için Odamız bahçesi 500 TL ücret karşılığında kullanıma sunulacaktır. devamı-»
   SGK’ NA TESLİM EDİLECEK OLAN MEDİKAL MALZEME FATUR
Sosyal Güvenlik Kurumuna teslim edilecek olan medikal malzeme ödeme belgelerinin faturalarında barkod numaraları ve SUT Kodlarının kesinlikle bulunması gerekmektedir. Hasta alt bezi faturalarında, devamı-»
   KAMU ECZACILARI KOMİSYONU KAHVALTISI HK!!!
Kamu Eczacıları Komisyonunun bir organizasyonu olarak Kamuda görev yapan eczacılarımız ile kahvaltıda bir araya gelindi, devamı-»
   İLAÇ GERİ ÇEKME İŞLEMİ HK...
Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun 27.05.2016 tarihli duyurularında “AstraZeneca İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti.”nin ruhsatına sahip olduğu “Tensinor Tablet 100 mg” adlı ürünün, devamı-»
   26-27 MAYIS 2016 TARİHLERİNDE SERTİFİKALI TEMEL İL
Odamız ve Konya İl Sağlık Müdürlüğü 112 Eğitim Birimi iş birliği ile düzenlenen Sertifikalı Temel İlk Yardım Eğitim Programımız 26-27 Mayıs 2016 tarihlerinde Odamız toplantı salonunda düzenlenmiştir, devamı-»
   KAYIP YEŞİL REÇETE HK…
Konya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Odamıza gönderilen 25 Mayıs 2016 tarih 1071 sayı ile Odamız evrak kayıtlarına giren Şırnak Valiliği Sağlık Müdürlüğünün, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 44 Nolu Sağlık Ocağı Karşısında Kiralık Dükkan
• 38 Nolu Sağlık Ocağı Bitişiğinde Kiralık Dükkan
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 44 Nolu Sağlık Ocağı Karşısında Kiralık
Tüm İlanlar