21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   HAVA SAVUNMA OKULU 2015 YILI SIRALARI HK…(İKİNCİ Y
Hava Savunma Okulu er-baş reçete sıralarına katılmak isteyen eczanelerin, aşağıda yer alan belgeleri tamamlayarak 05 Haziran 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar odamıza teslim etmeleri gerekmektedir. devamı-»
   3. ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI SIRALARI HK... (İKİNCİ Y
3. Ana Jet Üs Komutanlığı er-erbaş reçete sıralarına katılmak isteyen eczanelerin, aşağıda yer alan belgeleri tamamlayarak en geç 12 Haziran 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar Odamıza teslim etmeleri gerekmektedir. devamı-»
   39. DÖNEM V. BAŞKANLAR DANIŞMA KURULU SONUÇ BİLDİR
Türk Eczacıları Birliği 39. Dönem V. Başkanlar Danışma Toplantısı, Sosyal Güvenlik Kurumu Kapsamındaki Kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine İlişkin Protokol ile ilgili değerlendirme yapmak üzere TEB Merkez Heyeti, Denetleme Kurulu ve 54 Eczacı Odamızın, devamı-»
   KAMUDA ÇALIŞAN VE ECZANESİ OLMAYAN ECZACILAR KOMİS
Kamuda Çalışan ve Eczanesi Olmayan Eczacılar Komisyonu yedinci toplantısını 26.05.2015 Salı günü 10:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştirdi.Komisyon gündeminde, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr.Eyüp Gümüş tarafından yapılan, devamı-»
   FİTOTERAPİYE GİRİŞ VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ EĞİTİM SE
Odamız Uzm. Ecz. Harun KIZILAY Konferans Salonunda 26 Mayıs 2015 Salı günü saat: 13.30’ da Prof. Dr. Alev TOSUN’ un konuşmacı olarak katıldığı “Fitoterapiye Giriş ve Bağışıklık Sistemi” konulu eğitim semineri düzenlendi. devamı-»
   SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİ'NİN 4.2.30.A MADDESİ HAKKI
Birliğimiz tarafından Sosyal Güvenlik Kurumu’na gönderilen yazı ile, Sağlık Uygulama Tebliği’nin 44.2.30. A- Pulmoner hipertansiyonda iloprost trometamol (inhaler formu), bosentan, sildenafil, tadalafil ve ambrisentan kullanım ilkeleri maddesinin a,b,c fıkraları aşağıdaki, devamı-»
   2015 YILI NİSAN AYI ECZANE KAN ÜRÜNÜ İLE ECZANE VE
Sosyal Güvenlik Kurumu Muhasebe Daire Başkanlığı ile yapılan görüşme sonucunda alınan bilgi; 2015 yılı Nisan ayı eczane kan ürünü ile eczane ve optik katılım payı ödemelerinin 29.05.2015 Cuma günü eczacılarımızın hesabında olacak şekilde planlamasının yapıldığı, devamı-»
   MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İLE SÖZLEŞME YENİLEME SÜRE
Bilindiği üzere Milli Savunma Bakanlığı ile 2014 yılında sözleşmesi olan meslektaşlarımızın, 2015 yılına ait sözleşme yenileme işlemlerini Nisan ayı sonuna kadar tamamlaması gerekmekteydi. Çeşitli nedenlerle, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
» Eczane de Kullanılmak Üzere Çelik ve Camlı Dolaplar, Bankolar Satılıktır.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
Tüm İlanlar