21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   AKILCI İLAÇ KULLANIMI SEMPOZYUMU BELGELERİ HK...
Akılcı İlaç Kullanımı Sempozyumu’ na katılım sağlayan meslektaşlarımızın katılım belgeleri odamıza gelmiştir. Meslektaşlarımız odamıza gelip belgelerini alabilirler, devamı-»
   KONYA TABİP ODASI ZİYARETİ
04 Mayıs 2016 tarihinde Oda Başkanımız Ecz. Cemil KARAKAP ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Konya Tabip Odası Başkanı Dr. Seyit KARACA' yı ziyaret etti, devamı-»
   GEÇİCİ KORUMA ALTINDAKİ YABANCILARIN REÇETE KONTRO
Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından bugün yayımlanan duyuru ile, Geçici koruma altındaki yabancılara ait fatura ve eki belgelerin iller bazında hangi İl Müdürlüklerine teslim edileceği; devamı-»
   AKILCI İLAÇ KULLANIMI SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ
Odamız, Konya İl Sağlık Müdürlüğü, Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliği ile ve İlko İlaç’ ın katkılarıyla 3 Mayıs 2016 Salı günü “Akılcı İlaç Kullanımında Adımları Birlikte Atıyoruz“ temalı Akılcı İlaç Kullanımı Sempozyumu, devamı-»
   14 MAYIS ECZACILIK HAFTASI PROGRAMI HAKKINDA
14 Mayıs Eczacılık Haftası Etkinlik Programımız aşağıda yer almaktadır. devamı-»
    İTS’ YE CİRO BİLGİLERİNİN GİRİLMESİ HAKKINDA
Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik’in 16. maddesi “… Serbest eczanelere ait ciro bilgileri eczane mesul müdürü eczacı tarafından İlaç Takip Sistemi üzerinden her yıl Nisan ayında beyan edilir. Ciro bilgilerini beyan etmeyen eczacıların, devamı-»
   30.04.2016 TARİHLİ SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİNDE DEĞİ
30.04.2016 tarih, 29699 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ” ile yapılan değişikliklerin yürürlükte bulunan SUT ile hazırlanan karşılaştırmalı, devamı-»
   30.04.2016 TARİH, 29699 SAYILI RESMİ GAZETEDE SAĞL
30.04.2016 tarih, 29699 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan “Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ” ile, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bayan Eleman Aranıyor
• 38 Nolu Sağlık Ocağı Bitişiğinde Kiralık Dükkan
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay/Bayan Eleman Aranıyor
• 44 Nolu Sağlık Ocağı Karşısında Kiralık
• Şato Form da Satılık Devir Eczane
Tüm İlanlar