17 Mart 2015
BASIN AÇIKLAMASI
2005 Yılında başlayan sağlıkta dönüşüm reformunda sağlık hizmetlerinin en önemli kısmını üstlenen 24500 eczacımız, tereddütsüz halkın sağlığı için bütün hizmetleri, her türlü zorluğa göğüs gererek devam ettirmektedir.
Güncel Haberler
   www.dogalzane.com İSİMLİ WEB SİTESİ VE DOGALZANE İ
Konya İl Sağlık müdürlüğünden 16 Nisan 2015 tarih ve 2329 sayılı Odamız evrak kayıtlarına giren Doğalzane adlı işyerine başvurumuza istinaden konrollar yapılarak gerekli uyarılarda bulunulmuş olup, devamı-»
   ADALET BAKANLIĞI PROTOKOLÜ KAPSAMINDA KARŞILANAN R
Birliğimiz tarafından Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'ne gönderilen yazıda İl Cezaevi Müdürlüklerinin hekimleri tarafından tutuklu ve hükümlü kişilerin raporu olmadığı halde SGK'nın rapor olmadan ödemediği ilaçlar ve şeker ölçüm çubuklarının reçete edildiği; devamı-»
   "PRİMOBOLAN DEPOT AMPUL 100 MG/ML" ADLI ÜRÜN İSMİN
Birliğimize Bayer Türk Kimya San. Ltd. Şti.den gelen 31.03.2015 tarihli yazı ile;Firma'nın ithal ruhsatına sahip olduğu "Primobolan Depot Ampul 100 mg/ml" adlı ürün isminin "Rimobolan Depot Ampul 100 mg/ml" olarak değiştirilme talebinin, devamı-»
   VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
ECZ. SEFER SARGIN’ IN (AKŞEHİR / GARAJ ECZ.) BABASI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE NAMAZI 15.04.2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ (BUGÜN) ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP AKŞEHİR ALTUNTAŞ MAH. (KASABASI) KILINIP, devamı-»
   VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
ECZ. FAHAMET TELLİ (ILGIN / ILGIN ECZ.) KAYINVALİDESİ, ECZ. ÖZLEM MERGENCİ AŞIK (ILGIN / ÖZLEM ECZ.) ANNEANNESİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE NAMAZI 14.04.2015 SALI GÜNÜ (BUGÜN) İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP TURABI CAMİİ’ NDE KILINIP AYVATDEDE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. devamı-»
   2015 YILI OCAK AYI ECZANE VE OPTİK FATURA ÖDEMELER
Muhasebe Dairesi Başkanlığı'ndan alınan bilgi; 2015 yılı Ocak ayı eczane ve optik fatura ödemelerinin 15.04.2015 Çarşamba günü eczacılarımızın hesabında olacak şekilde planlamasının yapıldığı yönündedir. devamı-»
   KONTROLE TABİ İLAÇ İMHASI HAKKINDA
Konya İl Sağlık Müdürlüğü'nün 19.08.2014 tarihli "Kontrole tabi ilaç imhası" konulu yazısı eklidir devamı-»
   ECZACI YERLEŞTİRME SİSTEMİ ( EYS ) İKİNCİ YERLEŞTİ
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun web sayfasında “Eczacı Yerleştirme Sistemi ( Eys ) İkinci Yerleştirme Duyurusu” yayınlanmış olup, duyuruda;“6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun ile 12/04/2014 tarihli ve 28970 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren, devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Devren Satılık Eczane
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
» Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay Eleman Aranıyor.
Tüm İlanlar