21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   E-İMZA TEMİN VE YENİLEME İŞLEMLERİ HK
Bilindiği üzere 2013 yılında E-Güven firması ile yapılmış olan sözleşme çerçevesinde talep eden eczacılarımıza 3 yıllık elektronik imza sertifikası ve akıllı çubuktan oluşan e-imza paketleri ulaştırılmıştı. devamı-»
   2015 YILI KASIM AYI ECZANE VE OPTİK FATURA ÖDEMEL
Muhasebe Dairesi Başkanlığı'ndan alınan bilgi; 2015 yılı Kasım ayı eczane ve optik fatura ödemelerinin 15.02.2016 Pazartesi günüeczacılarımızın hesabında olacak şekilde planlamasının yapıldığı yönündedir, devamı-»
   SGK SÖZLEŞMELERİNİN YENİLEME İŞLEM SÜRELERİNİN UZA
Bölge Eczacı Odalarımız ve eczacılarımızdan gelen talepler üzerine Sosyal Güvenlik Kurumundan SGK İlaç Alım Sözleşmelerinin yenileme sürelerinin ertelenmesi talep edilmiştir, devamı-»
   ÖNEMLİDİR!SICAKLIK-NEM ÖLÇER CİHAZLARI
Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmeliğin 20. Maddesinin 7. Fıkrası “Özel saklama koşulu gerektiren veya soğuk zincire tâbi ilaçların saklama koşullarına uygun olarak eczaneye kabul edilmesi, saklanması ve aynı şartlara uygun olarak hastalara sunulması gerekir. Ayrıca soğuk zincir ilaçların konulması için buzdolabı bulundurulur. devamı-»
   BAYIR-BUCAK TÜRKMENLERİ YARDIM TIRI YOLA ÇIKTI
Odamız ve meslektaşlarımızın işbirliği ile Suriye’deki savaş nedeniyle zor durumda kalan Bayır-Bucak Türkmenlerinin ilaç ihtiyaçlarını karşılamak için başlatılan ilaç yardımlarımız yola çıktı. devamı-»
   10.02.2016 TARİHLİ VE 29620 SAYILI RESMİ GAZETE’DE
0 Şubat 2016 tarihli ve 29620 sayılı Resmi Gazete’de, devamı-»
   2016 YILI SGK İLAÇ ALIM PROTOKOLÜ, SHS YÖNETMELİĞİ
Bugün Odamız Konferans Salonu'nda SGK İlaç Alım Protokolü, SHS Yönetmeliği ve dün Resmi Gazete'de yayınlanan Alternatif Geri Ödeme Yönetmeliği ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. devamı-»
   A101 FİRMASI TARAFINDAN SATIŞA SUNULAN ÜRÜNLER HAK
Odamız tarafından A 101 firmasında satışa sunulan ve prospektüsünde "Sadece Eczanede Satılır" ibareli bazı ürünlerin A 101 adlı marketlerde satışının yapıldığı ve devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay Eleman Aranıyor
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Eleman Aranıyor
• Eczanede Yetiştirilmek Üzere Eleman Aranıyor
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay Eleman Aranıyor
• Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
Tüm İlanlar