07 Ağustos 2014
FARMMED 2014
Ulusal Reçete Dışı Farmasotik Ürünler ve Medikal Malzemeler Kongresi 13-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Girne - Kıbrıs'ta yapılacaktır.
Güncel Haberler
   EKİM - KASIM - ARALIK AYLARININ NÖBETLERİ
Nöbet Komisyonumuz tarafından Ekim - Kasım - Aralık 2014 aylarına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, nöbetlerimiz bir önceki komisyonda olduğu gibi yine 3 aylık olarak hazırlanmıştır, ancak eczanelerimize sadece Ekim ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. devamı-»
   IRAK'LI TÜRKMENLERE YARDIM KAMPANYASI
5.Bölge Konya Eczacı Odası, Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü, AFAD ve Konya Tabib odası işbirliği ile yapılan Irak'lı Türkmenlere yardım kampanyası kapsamında toplanan ilaçların tasnifi odamız tarafından yapılmış ve tasnif edilen ilaçlar Irak'lı Türkmenlere ulaştırılmak üzere AFAD'a teslim edilmiştir. devamı-»
   NÖBET HK...
28 Eylül 2014 tarihinde İstanbul Caddesi grubunda nöbeti olan Konya / YANAL Eczanesi sağlık sorunları sebebiyle nöbetini tutamayacaktır. devamı-»
   SURİYELİ SIĞINMACI REÇETELERİ KARŞILANIRKEN DİKKAT
Konya Valiliği İl Afet Müdürlüğü yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde Suriyeli sığınmacı reçetelerinin karşılanması ile ilgili değişikliklere gidilmiş olup,Yabancı Tanıtma Belgesi ve Kayıt Randevu Belgesi olmayan Suriyeli vatandaşların reçete bedelleri Konya İl Afet Müdürlüğü tarafından ödemesi yapılmayacaktır. devamı-»
   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ HK.
Bilindiği gibi 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun 4. maddesine göre eczacılarımızın risk analizi yapması gereklidir. devamı-»
   25 EYLÜL DÜNYA ECZACILIK GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN
Tüm dünyada eczacıların ortak olarak yaşadığı sorunlara, ama onun da ötesinde gelişen mesleki pratiklere dikkat çekmek, eczacıların gelecek vizyonlarını ortaklaştırmak için düzenlenen Dünya Eczacılık Günü, bu yıl Türkiye’de 12. Türkiye Eczacılık Kongresi ile kutlanıyor. devamı-»
   YURTDIŞINDAN TEMİN EDİLEN İLAÇLARDA ECZANELERİN İR
Bilindiği üzere ülkemizde ruhsatlı olarak bulunmayan ve hastalara gerekli olan ilaçların yurt dışından ithal edilerek teslimi konusunda Birliğimiz, Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu ile protokoller imzalayarak bir kamu hizmeti olan yurtdışından ilaç tedarik hizmetlerini sürdürmektedir. devamı-»
   LÖSEV’DEN MESAJ VAR
LÖSEV – Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak, Türkiye genelinde binlerce çocuğumuza ücretsiz tedavi hizmetlerini, sağlık / eğitim burslarını, giysi / gıda yardımlarını, devamı-»
TÜM HABERLER
ARŞİV
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT