16 Nisan 2014
DANIŞTAY'A ODAMIZ TARAFINDAN AÇILAN DAVA İLE İLGİLİ SAVUNMAM
Danıştay 15. Daire'de Odamız tarafından açılan davaya Odamızı temsilen Başkanımız Ecz. Cemil KARAKAP ve Saymanımız Ecz. A. Serdar KOÇAK katılmışlardır.
Güncel Haberler
   GENEL SAĞLIK SİGORTASI UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ YA
18.04.2014 Tarih Ve 28976 Sayılı RG'de Genel Sağlık Sigortası Uygulamaları Yönetmeliği Yayımlanmıştır devamı-»
   BURSA ECZACI ODASI TARAFINDAN AÇILAN DAVAYA T.C. A
Söz konusu davada, T.C. Ankara 7.İdare Mahkemesi tarafından 08.04.2014 tarihinde yürütmenin durdurulması isteminin reddine karar verilmiş olup, mahkeme kararı ekte iletilmektedir. devamı-»
   REÇETELERİN ELEKTRONİK ORTAMDA ÜRETİLMESİ VE ELEKT
T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından “Reçetelerin Elektronik Ortamda Üretilmesi Ve Elektronik Olarak İmzalanması Hakkında” bir duyuru yayımlanmış olup, duyuruda; devamı-»
   AMİNOCARDOL 100*10 ML AMPUL ISİMLİ ÜRÜNÜN SATIŞINA
Birliğimize Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş tarafından iletilen 11.04.2014 tarihli yazı ile, Aminocardol 100*10 ml ampul adlı ürünlerinin, Nisan 2014 itibarı ile satışına son verildiği bildirilmektedir. devamı-»
   MYSOLİNE 250 MG TABLETİN PİYASAYA VERİLMESİ HAKKIN
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunun resmi internet sayfası www.titck.gov.tr adresinde "Mysoline 250 Mg Tablet"hakkında bir duyuru yayımlanmış olup, duyuruda; devamı-»
   3. ANA JET ÜSSÜ SIRASINDA OLAN MESLEKTAŞLARIMIZIN
3. Ana Jet Üssü sırasında yer alan meslektaşlarımızla ilgili Kurum yetkilileri ile bir görüşme yapılmıştır. Buna göre; devamı-»
   DANIŞTAY'A ODAMIZ TARAFINDAN AÇILAN DAVA İLE İLGİL
Danıştay 15. Daire'de Odamız tarafından açılan davaya Odamızı temsilen Başkanımız Ecz. Cemil KARAKAP ve Saymanımız Ecz. A. Serdar KOÇAK katılmışlardır. devamı-»
   14 MAYIS ECZACILIK HAFTASI PROGRAMI HK.
14 Mayıs Eczacılık Haftası çerçevesinde 10 Mayıs 2014 Cumartesi günü Kent Plaza AVM ve Real AVM’de gerçekleştireceğimiz Eczacı ile Halk’ın buluşması etkinliğinde stantlarımızda görev almak isteyen eczacılarımız devamı-»
TÜM HABERLER
ARŞİV
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Güzel beğendim
Kararsızım
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT