07 Ağustos 2014
FARMMED 2014
Ulusal Reçete Dışı Farmasotik Ürünler ve Medikal Malzemeler Kongresi 13-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Girne - Kıbrıs'ta yapılacaktır.
Güncel Haberler
   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ HK.
Bilindiği gibi 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun 4. maddesine göre eczacılarımızın risk analizi yapması gereklidir. devamı-»
   SUT DEĞİŞİKLİĞİ (30.08.2014) HK...
T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından 30.08.2014 tarih ve 29104 sayılı Resmi Gazete'de Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ yayımlanmıştır. Bu Tebliğin; devamı-»
   KOSGEB DESTEKLİ ALMANYA EXPOPHARM MÜNİH 2014 ECZAC
16-21 Eylül 2014 tarihleri arasında Almanya Münih Expopahrm 2014 Eczacılık fuarına katılacak olan eczacılarımızın KOSGEB desteği alabilmeleri için aşağıdaki işlemleri tamamlamaları gerekmektedir. devamı-»
   ECZACI YERLEŞTİRME SİSTEMİ (EYS) EK YERLEŞTİRME HA
T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından www.iegm.gov.tr adresinde yayınlanan “Eczacı Yerleştirme Sistemi (EYS) Ek Yerleştirme” başlıklı duyuruda; devamı-»
   30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Hür ve bağımsız yaşama irademizi tüm dünyaya ilan ettiğimiz Büyük Zafer'in 92. yıl dönümünü idrak ediyoruz. devamı-»
   HAVA SAVUNMA OKULU EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI SIRAS
Kurumla yapılan görüşmeler neticesinde, Haziran-Aralık ayları ikinci altı aylık dönemi için er-erbaş sırasına girerek revirden çıkan reçeteleri karşılayan eczacılarımızın Hava Savunma Okulu idari hususlar protokolünü tekrar imzalamaları gerektiği bilgisi alınmıştır. devamı-»
   12.ECZACILIK KONGRESİ BAŞVURULARI BAŞLADI
Türk Eczacıları Birliği tarafından 2 yılda bir düzenlenen eczacılık kongrelerinin bu yıl 12 ncisi yapılıyor. "Bilgi İlaçtır" temasıyla 25-27 Eylül 2014 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan Kongre hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.eczacilikkongresi.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. devamı-»
   SURİYE YARDIM KAMPANYASI HK.
43.Bölge Mardin Eczacı Odası'nın yasal mevzuat çerçevesinde Mardin Valiliği'nin onayıyla başlattığı ve 1 yıl boyunca yürütecek olduğu gıda, ilaç, tıbbi malzeme ve maddi yardım kampanyası düzenlemiştir. devamı-»
TÜM HABERLER
ARŞİV
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT