07 Ağustos 2014
FARMMED 2014
Ulusal Reçete Dışı Farmasotik Ürünler ve Medikal Malzemeler Kongresi 13-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Girne - Kıbrıs'ta yapılacaktır.
Güncel Haberler
   BASIN AÇIKLAMASI "GAZZE İÇİN İLAÇ VE BEBEK MAMASI"
Biz eczacılar, acımasızca öldürülen, ateş altında hayatta kalmaya çalışan Gazzeliler için başlattığımız yardım kampanyamız çerçevesinde toplanan acil ilaçlar ve bebek mamalarının ilk partisini Kızılay aracılığıyla bölgeye gönderiyoruz. devamı-»
   2014 TEMMUZ AYI ECZANE KAN ÜRÜNÜ İLE ECZANE VE OPT
Sosyal Güvenlik Kurumu Muhasebe Daire Başkanlığı ile yapılan görüşme sonucunda alınan bilgi; devamı-»
   PİYASADA BULUNMAYAN İLAÇLAR HAKKINDA
Bilindiği üzere Birliğimiz ile T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Akılcı İlaç Kullanımı İlaç Tedarik Yönetimi ve Tanıtım Dairesi arasında yapılan görüşmeler neticesinde, devamı-»
   2014 YILI SEÇİMSİZ MALİ KONGRE HK...
2014 YILI SEÇİMSİZ MALİ KONGRE HK... devamı-»
   KONTROLE TABİ İLAÇ İMHASI HAKKINDA
T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından http://www.titck.gov.tr adresinde "Kontrole tabi ilaçların imhasına ilişkin" 08.08.2014 tarihli ve 96115 sayılı yazı yayımlanmıştır. devamı-»
   İSTİHDAM VE GİRİŞİMCİLİK KOMİSYONU 3. TOPLANTISINI
İstihdam ve Girişimcilik Komisyonu üçüncü toplantısını 15.08.2014 Cuma günü Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz. Aynur YILDIZ’ın başkanlığında Ankara’da gerçekleştirdi. devamı-»
   TÜRK GIDA KODEKSİ BEBEK FORMÜLLERİ TEBLİĞİ VE TÜRK
T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 15.08.2014 tarih ve 29089 sayılı Resmi Gazete'de Türk Gıda Kodeksi Bebek Formülleri Tebliği ve Türk Gıda Kodeksi Devam Formülleri Tebliği yayımlanmıştır. devamı-»
   DEDEMAN LIFE STYLE SAĞLIK VE SPOR MERKEZİ HAKKINDA
Dedeman Konya Hotel Convention Center bünyesinde bulunan Life Style Sağlık ve Spa Merkezi tarafından; odamız üyelerine, günlük kullanım hizmeti kişi başı 70,00.-TL olan giriş ücreti Odamızdan temin edilecek günlük kullanım çekleriyle üyelerimize 30,00.-TL olarak odamızdan temin edebilirler. devamı-»
TÜM HABERLER
ARŞİV
Sponsor Reklamı
Ayın Anketi
Sitemizin yeni yüzünü beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğenmedim

ANKET SAYFASINA GİT