21 Nisan 2015
SAĞLIĞINIZA VE REÇETENİZE SAHİP ÇIKIN
Ne yazık ki son dönemlerde yazılı ve görsel medyada sıkça ilaç yolsuzluğu başlığı altında eczacıları töhmet altında bırakan haberler yer almaya başlamıştır. Bu haberler tüm eczacılarımızı rahatsız etmiştir.
Güncel Haberler
   HASTANELERCE TEMİNİ ZORUNLU KEMOTERAPİ İLAÇLARI HA
Sosyal Güvenlik Kurumu'nun web sayfasında 26.11.2015 tarihinde, Hastanelerce Temini Zorunlu Kemoterapi İlaçları Hakkında bir duyuru yayımlanmış olup, Duyuruda; “5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 72 nci maddesi gereği, devamı-»
   2015 ARALIK AYI NÖBETLERİ HAKKINDA
Nöbet Komisyonumuz tarafından ARALIK 2015 ayına ait nöbet listeleri oluşturulmuştur, eczanelerimize sadece Aralık ayına ait adresli nöbet listeleri ulaştırılacaktır. Bilgilerinize sunar, nöbet listelerinin eczanelerimizin görünür yerlerine, devamı-»
   2015 YILI EKİM AYI ECZANE KAN ÜRÜNÜ İLE ECZANE VE
Sosyal Güvenlik Kurumu Muhasebe Daire Başkanlığı ile yapılan görüşme sonucunda alınan bilgi; 2015 yılı Ekim ayı eczane kan ürünü ile eczane ve optik katılım payı ödemelerinin, devamı-»
   İLAÇ GÜVENLİK İZLEM FORMLARI HAKKINDA
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gönderilen 26 Kasım 2015 Tarih 388 Sayılı yazıda İlaç Güvenlik İzlem Formunun doldurulması gerekli olduğu müstahzarlar için e-reçete yazılması durumunda İlaç Güvenlik İzlem Formunun, devamı-»
   3. ANA JET ÜS KOMUTANLIĞI SIRALARI HAKKINDA (1. YA
3. Ana Jet Üs Komutanlığı er-erbaş reçete sıralarına katılmak isteyen eczanelerin, aşağıda yer alan belgeleri tamamlayarak en geç 04 Aralık 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar Odamıza teslim etmeleri gerekmektedir, devamı-»
   HAVA SAVUNMA OKULU OCAK-HAZİRAN 2016 1. YARIYIL SI
Hava Savunma Okulu er-baş reçete sıralarına katılmak isteyen eczanelerin, aşağıda yer alan belgeleri tamamlayarak 27 Kasım 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar odamıza teslim etmeleri gerekmektedir, devamı-»
   TEB 40. OLAĞAN BÜYÜK KOGRESİ HAKKINDA
Bilindiği üzere 40. Olağan TEB Büyük Kongresi 3-6 Aralık 2015 tarihlerinde Ankara’da yapılacaktır. Odamız kongreyi takip etmek isteyen meslektaşlarımızın katılımını sağlamak üzere 4 Aralık Cuma günü için, devamı-»
   KONYA EMNİYET MÜDÜRÜ ODAMIZI ZİYARETİ
Konya Emniyet Müdürü Mevlüt DEMİR Odamızı ziyaret etti. devamı-»
TÜM HABERLER
Sponsor Reklamı
Güncel İlanlar
• Sağlık Ocağı Karşısında Eczane İçin Kiralık Dükkan
• Eczanede Çalışmak İsteyen Eleman
• Eczanede Çalışmak İsteyen Bay Eleman
• Meram Eğitim Araştırma Hastanesi Yanında Devir Eczane
• Eczanede Çalıştırılmak Üzere Bay - Bayan Eleman Aranıyor.
Tüm İlanlar